Kujdestare

Kërkohet punë nga: DITA 08 Shk 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Ofroj pune per nje ndihemse ne punet e shtepis dhe perkujdesin per djalin tim 6 vjeqar.Orari i punes nga ora 08:00-12:00 nga e hena deri te premten,paga mujore 70-80 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim