OFROJM KETO SHERBIME

Kërkohet punë nga: EDINI E SHPATI 10 Gsh 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Bejm pastrimin e oborreve podrumeve tavaneve 2 bejm thyrjen e mureve banjove mrena objekti 3 transportin e materijalit bejm sanimin e prishjeve rrym uj salldojm heker marim largojm orendit e vjetra shtepijake bejm transportin e mobiljeve ne gjith kosoven marim edhe metale te vjetra gjdo pun fizike 24 OR NE SHERBIMIN TUAJ NA KERKONI JU MIR PRESIM FLM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim