OXHAKPASTRUES

Kërkohet punë nga: OXHAKPASTRUES 10 Jan 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
PASTROJM:
- OXHAQET
- KALLDAJAT
- KAMINAT
PËRVOJA DHE PAISJET NGA ZVICRA.
TEL 044 643 682
https://www.youtube.com/watch?v=4sdbkhq6mtE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim