Ofroj pun

Kërkohet punë nga: mergim 04 Gsh 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Ofroj pun per 2 persona ne autolarje puntoret duhet te ken prevoj pune ushqimi i siguruar.paga me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim