Ofroj pune

Kërkohet punë nga: breg diellit 15 Tet 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
ofroj pune per nje puntore femer te kujdeset per mirmbajtjen e baneses dhe dy te moshuar me shendet te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim