Ofroj pune

Kërkohet punë nga: Name 02 Jan 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Ofroj pune per nje puntore,e cila duhet te kujdeset per mirmbajtje te baneses dhe pergaditjen e ushqimit .orari 8:16,shtune e diell eshte pushim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim