Ofroj pune

Kërkohet punë nga: Breg dielli 18 Jan 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Ofroj pune per nje puntore,e cila duhet te mirmbaj banesen.
Orari 8 :16 ,e shtune e diele pushim.
Paga me marveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim