Ofrojm transport dhe punojm pun te ndryshme

Kërkohet punë nga: Perparim 19 Pri 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Punojm :::: saldojm (varitum) ... Te gjitha gjerat nga metali.... Pune ( prishje elktrike... ) riparim ujesjellsi .. Pastrim oborresh Dhe hjekjen e mbeturinave me kamionet ..... Zhbllokim te kanalizimeve me air .... Thejm me hillt .... Saldojm me Co2 etj ... Etj... Transport dhe punen e kryejme ne ter kosoven
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim