PASTROJ SHTEPI

Kërkohet punë nga: Shukrije 03 Tet 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkoj pune si pastruese e shtepis 1-2 her ne jav .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim