Pastrim I shtepi e Baneses tuaj me qmime te volit

Kërkohet punë nga: Prishtina 17 Sht 00:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Pershendetje punojm ne pastrimin e shtepi APo Baneses tuaj me qmime shum Te volitshme nuk marim pun me orar Te rregullt Vetm me dit Te ndara kur ju keni nevoj punojm paster serioziteti ne maximum ne pun gjith ashtu kem stafin per pastrimin e podrumeve magazinav ne mnyr manuale ju falemnderit per mirkuptim 1.(banesa dhom gjumi kuzhin sallon ) 15 €. Ndersa per Mat mdhaja normal me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim