Pastrim i oboreve

Kërkohet punë nga: leotrim 20 Gsh 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Bejm pastrimi e kockav trotarve me makin qmim si pas marrveshjea
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim