Pastrimi i banesav dhe shtepive

Kërkohet punë nga: i.b 01 Shk 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Bajm pastrimin e shtepive banesa lokale hotele.
Ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim