Pastroj shtepi

Kërkohet punë nga: Shukrie 10 Tet 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkoj pune si pastruese e shtepive 1-2 her ne javë cmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim