Pastruese per shtepi

Kërkohet punë nga: Siadra 28 Dhj 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
pastroj shtepi lokale apo banesa.. 10-15 euro dita.. mund te shkruani edhe ne wiber..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim