Pastruese

Kërkohet punë nga: siadra 06 Gsh 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
kam newoj per pun. pastroj shtepi, lokale banesa qka do qoft.. 10- 15 euro diita .. mund te me lajmroni permes emailit apo ne nr te shenuar..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim