Pastruese

Kërkohet punë nga: Siadra 25 Shk 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
pastroj shtepi , lokale, apo banesa. 15 eu .. dita
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim