Punëtore per pastrim

Kërkohet punë nga: zerina 14 Sht 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
kerkoj një punëtore per pastrimin e baneses 1 here në jave , eshte e preferueshme mosha 30-35 vjeqare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim