Pun

Kërkohet punë nga: Lina 27 Shk 01:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkoj pune si kujdestare e femijeve ose si ndihmese ne punet e shtepise.jom 24vjeqare 044468216nr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim