Punim me Gurë

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: D.p.t Argjendi 20 Shk 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Punojm më Gurë Rrasa shtrim dhe dekorim si te mureve oborreve dhe stazave nr kont: viber +38649339330
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim