Puntor ne Auto Larje

Kërkohet punë nga: Bajram 27 Gsh 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkoj puntor ne auto larje
Nr. 049524550
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim