Puntore (pastruese)

Kërkohet punë nga: Lumi 16 Gsh 03:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkohet puntore per pastrimin e shtepise, ne Prishtine / Velani Luigj Gurakuqi, afer shkolles "Iliria".

044/49/ 383333
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim