bej pastrime

Kërkohet punë nga: emanuel 09 Gsh 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
bej pastrime generale te shtepiave,banesave,lokaleve,zyreve,si dhe bej pastrimet e xhamave,me nje pervoj mbi 9 vite
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim