bejm pastrimin e bunarve

Kërkohet punë nga: fadil 14 Mar 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Bejm pastrimin e bunarve deri 20 metrra si dhe punojm te gjitha instalimet e ujit si dhe te kanalizimev ju mir presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim