bejm pastrimin e bunarve

Kërkohet punë nga: fadil 03 Jan 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Bejm pastrimin e bunarve e punojm te gjitha instalimet e ujit si dhe bejm te gjitha montimet e kanalizimev
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim