bejm rregullimin e kopshtit

Kërkohet punë nga: bekim 10 Pri 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
mirbajtejen e oborrev kositjen e barit mjellen e pishav mjelljen e lulav pastrimin e gjamav po ashtu moler ju mir presim 044289288 po viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim