kerkoj pune

Kërkohet punë nga: Antigona 01 Nën 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkoj pune kujdestare e femijeve ose per mirembajtje te banesave kam pervoje pune 5 vite
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim