kerkoj puntore

Kërkohet punë nga: dardan 29 Tet 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Lëshoj nji dhomë falas pa pages, per nji femer e cila do te kujdeset per mirëmbajtjen e baneses afer tregut te ulpianes. vib: +38643804588
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim