mjeshter

Kërkohet punë nga: adnan 17 Dhj 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
jam mjeshter shtepiak rregulloj gjitha prishtjet brenda shtepis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim