ofroj pune per nje puntore femer

Kërkohet punë nga: bregu diellit 05 Pri 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Mirmbajtje te baneses,pergaditje ushqimi per dy te moshuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim