pastrim

Kërkohet punë nga: fitore 10 Sht 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
kerkoj urgjent pun dy her ne jav te shtunen dhe te dielen per pastrim te shtepive apo banesav .punoj edhe me nderkombtar pasi flas rrjedhshem gjuhen angleze.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim