pastruese

Kërkohet punë nga: arlinda.zylali 01 Nën 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkoj nje ndihmese per shtepi (me pervoje pune minimum 2 vjecare) e cila do te kujdeset vetem per pastrim te shtepise dhe hekurrosje.
Shtepia ndodhet ne lagjen Marigona Rezidence (rruga per Lipjan).
Prej te rrethi i madh dhe i ri (afer hotel Bacit) ka cdo ore transport (kombi) per ne lagje dhe anasjelltas.

Orari i punes: E Hene- 09:00 deri 16:00
E Marte - E Premte - 09:00 deri 15:00
Pagesa mujore: 170 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim