puntore

Kërkohet punë nga: Vjollca Bytyqi 02 Dhj 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkojm nje vajze ndihmese ne punet e shtepis me kontaktoni ne 044734439
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim