titull

Kërkohet punë nga: sevi 20 Jan 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkoj pun si pastruse 2 3 her ne jav.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim