Kerkoj frizere & grimere me pervoje pune

Kërkohet punë nga: Ardita 18 Dhj 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdesi kozmetik
kerkoj frizere dhe grimere me pervoje pune per sallonin qe do te hapet ne qender te prishtines me date 8 mars 2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim