Kerkoj frizere dhe grimere

Kërkohet punë nga: Ardita 25 Dhj 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdesi kozmetik
Kerkoj frizere dhe grimere me pervoje pune per sallonin qe do te hapet ne qender te prishtines
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim