Kerkoj punetore (frizere, grimere, punetore per th

Kërkohet punë nga: Imeri 04 Mar 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdesi kozmetik
gsMiliona; Studio në Prishtinë shpall të lira vendet për frizere (flokë), grimere dhe punëtore për thonjë, për lokalin në Prishtinë (hapja më 04/04/2016)

Të interesuarat për frizere (flokë) duhet të kenë njohuri të larta në punën me flokë, përparësi kanë ato që kanë diplomë.

Të interesuarat për Grimere; duhet të kenë njohuri të larta në punën e grimit, dhe të njoh edhe punën me thonjë, përparësi kanë ato që kanë diploma dhe përvojë pune.

Të interesuarat për punëtore për Thonjë; duhet të kenë njohuri të larta në punës si dhe të kenë diplomë dhe përvojë pune.


Të interesuarat të lajmërohen në tel 00377 44 911 222 (Viber + What’sapp), apo të dërgojn email në info@gsmiliona.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim