Mbjellje thonjsh me xhel

Kërkohet punë nga: Ledia 07 Jan 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdesi kozmetik
Kërkoj punë si manikyriste në Prishtinë. Bëj mbjellje thonjsh dhe dizajnime me xhel. Kam punuar në Tiranë dhe kam specializim sipas metodës italiane. Punoj edhe me xhel manikyr.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim