Ofroj pune 1 masazhere dhe nje Pastruse

Kërkohet punë nga: Ardian 23 Sht 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdesi kozmetik
1 Masazhere dhe nje pastruse mundesisht te ken provoj pune sidomos per masazshere. dergoni ketu sms me numrin e telfonit te dhenat personale ne je kontaktojm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim