Ofroj pune per frizere

Kërkohet punë nga: bukurie 06 Gsh 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdesi kozmetik
ofroj pune per frizere e cila e njeh mire zanatin kryesisht frizurat dhe grimin. pagesa behet me 50%. lokali gjendet ne kodren e trimave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim