Praktikante

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: ESTILO 07 Sht 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdesi kozmetik
Studio ESTILO ne Prishtinë kerkon praktikante me mundesi avansimi dhe ngritje ne profesion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim