Qendra per fiziotherapy & Massage shpall konkurs

Kërkohet punë nga: Infinit Masazha 20 Dhj 02:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdesi kozmetik
Qendra per fiziotherapy & Massage shpall konkurs per masazhere (femra) orari i punes : 15:00-23:00
Pranojm dhe praktikante ma pages.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim