Sallon sofa&flora

Kërkohet punë nga: Sofie 02 Nën 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdesi kozmetik
Sallon Sofa&Flora kerkon puntore per mbjelljen dhe rregullimin e thonjeve.Mundesisht te jet me pervoj pune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim