Call Agent

Kërkohet punë nga: Hyper Communication 25 Nën 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Marketing dhe Media
Kerkohen agjent/agjente me njohuri te mira te gjuhes Gjermane per te kryer intervista telefonike me qytetar te Gjermanise. Intervistat jane 2 minuteshe dhe permbajne pyetje te thjeshta. Orari i punes eshte E Hene-E Shtune, prej ores 09:00 deri 17:00 me pauzen e gjate prej ores 12:00 deri 12:00 dhe me pauza 5 minuteshe qdo 1 ore. Rroga fikse eshte 300 Euro plus provizioni qe mund te arrihet nese arrihet nje rezultat i knaqshem. Mund te lajmroheni ne numrin 044-160-662 ose ne email adresen hypercommunication@hotmail.com.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim