Call Agents (M/F)

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: CDC - Centre de Développement et de Coopération 30 Nën 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Marketing dhe Media
Si pjesë e zhvillimit tonë të vazhdueshëm që nga viti 2012, CDC është në kërkim të plotësimit të stafit komercial.
Jeni të afte të motivoni diskutime?
E flisni gjuhen frënge?
Tingëlloni këndshëm në telefon?
Je dinamik dhe flisni shumë?
Atëherë apliko ne CDC, dikush si ju na duhet patjetër për këto pozita:

Call Agent/e

Përparësi kanë ata:

Të cilët flasin rrjedhshëm gjuhen frënge ose gjermane
Të cilët kanë përvojë pune si menaxher/e ose call agent/e në call center
Të cilët kanë njohuri të mira kompjuterike
Të jenë të aftë të punojnë në mënyrë ekipore

Në CDC ju do të përfitoni:
Rrogë fikse + Ekstra bonuse
Vendndodhja: Prishtinë, te Qafa
Orari i punës: E Hënë-E Premte 12:30-19:30 ; E shtune 12:00–15:00
Data e fillimit: Menjëherë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim