DESIGN STUDIO vizitkarta reklama 3d menu postera

Kërkohet punë nga: Reklama 14 Shk 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Marketing dhe Media
design stduio 12
bejme dizajnimin e te gjitha llojeve te reklmava 3d
vizitkartave,menu per restauranta, postera per evente te ndryshme,broshura te ndryshme.etj
na vizitioni edhe ne websiten
www.studiodesign12.tk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim