Gazetare Online -

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: GAMAGROUP 01 Nën 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Marketing dhe Media
Ofroj vend pune Gazetar Online - Gazet e modes

Kandidatet duhet te plotesojne kerkesat e meposhtme:

Te lexoje dhe te shkruaje gjuhen Angleze ne nivel te larte, gjuhet e tjera perbejne avantazh.
Te njohe mire shtypin e shkruar anglisht.
Te kete njohuri me moden aktuale
Te kete ambicie per karriere.
Te jete serioz, punetore dhe i pergjegjqshem.
Te jete e komunikuesheme.

Të interesuarit duhet të dërgojnë një kopje të CV, dhe nje leter motivuese në adresen e-mail: gamagroup.ks@gmail.com

Vetëm kandidatët që plotësojnë kriteret do të kontaktohen.
__________________
Human Resources Department
GAMAGROUP
E-mail: gamagroup.ks@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim