Konkurs për 2 vende të punës per këto pozita:

Kërkohet punë nga: Besfort Mataj 24 Gsh 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Marketing dhe Media
1.Call Agent
2.Puntor/e për postimin e biznesit online në rrjetet sociale.

Kriteret për punësim për dy pozitat janë:
Njohja e gjuhës gjermane obligative
Përvoja e punës (e preferuar)
Njohuri bazike të kompjuterit
Të jeni komunikativ
Te gatshëm për të punuar i pavarur

Puna mundet të bëhet edhe nga shtëpia


Të interesuarit mund të lajmrohen në nr. e telefonit :

00 41 79 442 23 77
ose përmes email:
besfort_mataj@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim