MARKETING

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Mirimed Shpk 21 Jan 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Marketing dhe Media
Vizite Spitaleve Private ne Prishtine
Prezentim Produktet Medicinale
Preferohet Kandidati me Pervoje sepaku 1 vjet.
Dergoni CV tuaj ne: info.mirimed@yahoo.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim