Ofert Punë ne Call Center

Kërkohet punë nga: Swisslife 06 Jan 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Marketing dhe Media
Blejan Termina Per Krankenkasse ne CH mundi edhe nga shpija me punue

Ofert Punë ne Call Center per te gjithë te interesuarit per Punë

Kusht eshte njohja e Gjuhes Gjermane dhe Italjane

Paga bazë 450euro + Provizioni me mundesi perfitimi me shumë

Puna ka te bejë me caktimin e Terminave per Sigurime Shendetsore ne Zvicer

( Puno nga Shpija) (Ju duhet vetem ni PC dhe Internet krejt Shpenzimet tjera i Marrum na )

Te gjithë te interesuarit mund te lajmrohen ne numrat e Telefonit

045 540 653 dhe 049 808 694 Thirrjet i Mirëpresim nga Ora 09:00 der 21:00. Ju Faliminderit për Mirëkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim