AGJENT I MARKETINGUT

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Mirimed Shpk 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Mjeksi
Reklamimin e produkteve medicinale neper spitalet private dhe publike.
Perparsi do te ken kandiatet ne fushen e mjekesis si teknik i farmacise apo farmacist.
Te ket leje te vozitjes ne kategorin B
Preferohet njohja e gjuhes angleze
Dergoni Cv ne email: info.mirimed@yahoo.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim